Talk ENG

Competition & Market Analysis

Важливо стежити за своїми конкурентами для того, щоб залишатися на крок попереду.

І важливо досліджувати ринок, на який ви хочете вийти, аби знайти клієнтів для вашого бізнесу. Саме поєднуючи аналіз конкурентів та дослідження ринку, ви зможете знайти конкурентну перевагу для вашої компанії.

Незважаючи на це, ці аспекти маркетингу часто залишаються такими, на які компанії не звертають уваги. Іноді вони настільки зосереджені на продукті, що не помічають того, що в цей час роблять конкуренти, або ж чого потребує їх користувач.

Саме за допомогою конкурентного аналізу ви зможете виявити конкурентів, а також зрозуміти їхні сильні та слабкі сторони щодо ваших.

Це допоможе вам оцінити, як стримувати конкурентів та вдосконалювати свою стратегію розвитку. В свою чергу, дослідження ринку допомагає зрозуміти своїх користувачів з самого початку, а також зменшити ризики при їх залученні.

Під час цього воркшопу спікер розповість про те,

  • як правильно провести конкурентний аналіз та дослідження ринку,
  • як за їх допомогою можна розробити ефективну конкурентну стратегію на вашому цільовому ринку, зрозуміти потреби ваших клієнтів та спланувати вихід на нові ринки.

Competition is always a good thing. It forces us to do our best. A monopoly renders people complacent and satisfied with mediocrity.

— Nancy Pearcy

Запрошуємо до участі