Talk

Value Proposition: Design, Test and Communication

Ваша ціннісна пропозиція є основою вашої конкурентної переваги. Саме в ній чітко сформульовано, чому клієнти мають купувати ваш продукт, а не продукт конкурента. Ціннісна пропозиція має детально входити у проблеми, які ви хочете вирішити для покупців, а також чітко повідомляти, що саме робить ваш продукт чи послугу ідеальним рішенням. Також ціннісна пропозиція є унікальним ідентифікатором вашого бізнесу. Без цього у покупців не буде причин купувати те, що ви продаєте. 

Під час цієї сесії спікер дасть відповіді на питання, як правильно пояснити value proposition вашого стартапу.

Чому необхідно розуміти, яку користь ви надаєте своїм продуктом, і в чому ваша унікальність. Для чого потрібно знати, хто ваш цільовий покупець, яку проблему ви вирішуєте, і чому ви явно кращі за альтернативи. 

Також спікер познайомить з основами design thinking як ітераційного процесу, за допомогою якого можна зрозуміти користувача, підтвердити чи спростувати припущення та переосмислити проблеми, намагаючись визначити альтернативні способи їх вирішення. Спікер також розповість про способи застосування design thinking та засоби, за домогою яких можна найкраще реалізувати цей процес у вашому стартапі.

We can’t solve problems by using the same kind of thinking we used when we created them.

— Albert Einstein.

Запрошуємо до участі