Talk

Customer Journey

Зрозуміти ваших клієнтів може бути складним завданням. Як тільки ви думаєте, що врахували всі їхні бажання та потреби, з’являються нові технології, уподобання та тенденції покупки.

Ви можете не переставати дивуватися, чому клієнт витрачає так багато часу на перегляд та додавання товарів у кошик лише для того, щоб потім закрити вкладку, або ж чому користувач проходить декілька кроків від пункту А до пункту Б, коли потрібно пройти лише один.

Основною причиною таких ситуацій зазвичай є те, що ви, швидше за все, не маєте чіткого уявлення про шлях вашого клієнта до придбання вашого товару чи послуги. Кожному стартапу необхідно знати і розуміти свого покупця, а також шлях, який він проходить, використовуючи ваш продукт. Саме для цього створюється сustomer journey map, що візуалізує такий шлях. 

На цій сесії ви дізнаєтеся
  • які саме етапи відображає сustomer journey map,
  • що можна дізнатися з її допомогою.

Зокрема, як саме зрозуміти поведінку клієнта, його думки та емоції, щоб підлаштовувати під них ваш продукт, а також як дізнатися біль клієнта, щоб допомогти його вирішити.

Customers as guests.

We see our customers as invited guests to a party, and we are the hosts. It’s our job every day to make every important aspect of the customer experience a little bit better.

– Jeff Bezos.

Запрошуємо до участі