2 October

Product Mindset for Engineers

At the end of the day, your job isn’t to get the requirements right  —  your job is to change the world.

– Jeff Patton, Veteran Product Manager

Компанія «Делойт» в щорічних Технологічних Тенденціях за 2020 рік визначає продуктовий майндсет як основу технологічного бізнесу. А Gartner у своєму дослідженні за 2019 рік стверджує, що 85% технологічних компаній віддає перевагу продуктово-центричній моделі розробки додатків.

Що таке продуктовий майндсет?

Продуктовий майндсет — це фокус на кінцевому продукті бізнесу та користі, яку він приносить користувачам як ззовні, так і всередині компанії.  

Навіщо продуктовий майндсет інженерам, коли ми маємо продуктових менеджерів?

Абстрагування інженерів від завдань продуктових менеджерів і навпаки створює  додаткове комунікаційне навантаження, може сповільнювати розробку та навіть призводити до конфліктів. Набагато ефективніше працювати в умовах синергії — коли інженери та продуктові менеджери на одному боці — на боці користувача — і разом працюють над продуктовою стратегією, обмінюючись досвідом та ідеями.

Продуктовий майндсет – це базова вимога.

Типові вимоги до розробників програмного забезпечення охоплюють аналітичне мислення, системний аналіз, мови програмування та інші технології.  Та на сьогодні продуктовий майндсет також все частіше починають розглядати як обов’язкову навичку інженера. Адже без нього набагато складніше керувати розробкою та задовольняти вимоги клієнтів в умовах, коли технології та ринки постійно змінюються. Тож дуже важливо вміти бути на одній хвилі з бізнесом та фокусуватися не лише на коротко-, але й на довгостроковій продуктовій стратегії.

Як розвинути власний продуктовий майндсет? Як зробити продуктовий майндсет частиною ДНК компанії?

Саме про це ми і поговоримо на доповіді.


Запрошуємо до участі