Talk ENG

Business Models

Більшість технічних підприємців наполегливо зосереджується на створенні інноваційного продукту, але забуває, що їхнє продумане рішення не автоматично перетворюється на успішний бізнес. Для цього необхідно впровадити не менш продуману бізнес-модель.

Визначення правильної бізнес-моделі вимагає такої самої старанності, як і розробка правильного продукту, але підхід та необхідні навички є різними. Ось чому інвестори визнають, що два співзасновники часто кращі за одного: один повинен бути зосередженим на технічному рішенні, а інший — на визначенні та побудові бізнес-моделі. 

Як правило, підприємства покладаються на загальну бізнес-модель і уточнюють її відповідно до власних потреб бізнесу. Однак існують десятки різних бізнес-моделей. Також, коли підприємці використовують термін ”бізнес-модель”, вони часто мають на увазі спосіб, в який бізнес заробляє гроші, не розуміючи того, що важливо розрізняти поняття “бізнес-модель” та “модель доходу”.

Під час цієї сесії
  • доповідач ознайомить вас з тим, що таке бізнес-модель,
  • в чому її відмінність від моделі доходу
  • та як правильно обрати бізнес модель

Також розкаже про те, чому не варто обмежуватися термінами B2B та B2C, та чому обрана вами модель буде залежати не тільки від вашої галузі, але й від того, за що ваші клієнти готові платити.

Запрошуємо до участі