Talk UA

Money Matters: Unit Costs, Forecasting, Basic Revenue Projections

Щоб приймати стратегічні бізнес-рішення для свого стартапу, вам потрібно мати уявлення про доходи та витрати протягом найближчих місяців та років.

Для цього необхідно їх заздалегідь обчислювати, планувати та прогнозувати.

Прогнозування доходу ґрунтується на існуючому стані вашого бізнесу, а також на ваших попередніх показниках. Прогнозований дохід важливий для всіх підприємств, оскільки він допомагає розробити стратегію того, наскільки швидко ви зможете масштабувати свій бізнес. Чи-то з новими працівниками, чи з запуском кампаній, чи зі скороченням витрат, коли бізнес сповільнюється. Ви можете краще побачити, як ваші гроші повинні узгоджуватися з вашими ініціативами.

Як тільки ви краще зрозумієте загальну суму грошей, що надходять і виходять з вашого бізнесу, ви можете скласти більш відповідний бюджет для ваших довгострокових цілей. Саме про те, як можна передбачити майбутні фінансові результати вашого бізнесу та зробити досить точні прогнози, ви дізнаєтеся під час цієї сесії. Ви також зрозумієте, чому фінансові прогнози стартапу становлять основу його бізнес-стратегії, та чому вони є ключовими критеріями для забезпечення фінансування та отримання інвестицій.

If you are going to be in business, you must learn about money: how it works, how it flows, and how to put it to work for you.

― Idowu Koyenikan, Wealth for All: Living a Life of Success at the Edge of Your Ability

Запрошуємо до участі