Panel ENG

One Pager & Pitch Deck

The pitch deck is not the main course, it is the side dish. The main course is the founder.

— Sanjay Nath, Blume Venture Partners

При підготовці до зустрічей з потенційними інвесторами потрібно знати, що ваша здатність направити зустріч у правильному напрямку більше залежить від вашої презентації, аніж від продукту чи послуги, які ви пропонуєте. Презентація вашого стартапу починається з основних документів, pitch deck та ope pager, які часто надсилаються, перш ніж у вас є можливість особисто представити свою компанію перед інвестором, а іноді і після дуже короткої попередньої зустрічі. 

One pager можна вважати «візитною карткою» компанії,

зазвичай він складається з однієї сторінки, яка має бути цікавою та графічно естетичною, щоб привернути увагу інвесторів та викликати у них бажання дізнатися більше. Pitch deck - це більш детальна презентація вашої компанії, де важливо представити її переваги з точки зору рівня технологій, інновацій, досвіду, можливостей продажу та будь-яких додаткових критеріїв.

Pitch deck та ope pager — це перші інструменти комунікації,

які використовуються підприємцями для звернення до потенційних інвесторів - або електронною поштою, або особисто. Однак не всі підприємці знають, як правильно створювати ці документи, з яких елементів вони мають складатися, яке оформлення повинне бути, аби найголовніше одразу зачепило око інвестора, а непотрібна інформація взагалі не потрапила у поле зору. На цьому воркшопі спікер поділиться власним досвідом роботи з one pager та pitch deck стартапів та розкаже, якими вони мають бути, аби переконати інвесторів надати вам фінансування.

Запрошуємо до участі