Talk ENG

Pitching Best Practices

Пітчинг стартапу інвестору часто є найважливішим моментом у професійному житті підприємця.

За лічені хвилини, а то й секунди, підприємець повинен переконати інвестора, що його стартап ― це саме та ставка, яку варто зробити. На арені венчурного капіталу з високим тиском таке завдання не видається одним з найлегших.

Під час пітчу підприємці мають презентувати свій продукт, враховуючи те, як мислять інвестори, клієнти, партнери, та як працює їхня увага і пам'ять. Оскільки вони чують багато пітчів щодня і часто обмежені в часі, вам слід прагнути викликати в них інтерес з самого початку.

Як справитися з цим завданням, які техніки пітчингу слід використовувати, та чому слід відрізняти elevator pitch, idea pitch та funding pitch, ви дізнаєтеся на цьому воркшопі. Також спікер поділиться тим, чому потрібно бути готовими відповідати на запитання інвесторів, та як комунікувати з ними після закінчення пітчу.

You begin with the Problem, or the need you’re addressing.  Then you proceed to the Solution, your product or service that fulfills the need.  The Market is the target customers to whom you will offer your solution.  Finally, Business is all about the ways you’re going to capture that market.

― Chris Lipp, The Startup Pitch: A Proven Formula to Win Funding


Запрошуємо до участі