Talk ENG

Techstars

Techstars —  глобальна платформа для стартапів, що складається з чотирьох підрозділів: TechstarsMentorship-Driven Accelerator Program, Techstars Startup Programs, Techstars Venture Capital Fund та Techstars Corporate Innovation Partnerships. 

Techstars було засновано у Боулдері, штат Колорадо, у 2006 році. Спочатку Techstars інвестували від 6 000 до 18 000 доларів у компанії на ранній стадії, надаючи підприємцям наставництво протягом тримісячної програми. Наразі через програми Techstars пройшло більше 1,600 компаній з сумарною капіталізацією $18.2 мільярди. 

Зазвичай до програми проходить менше 1% аплікантів.

Життєздатність стартапів, що подають заявки на участь у програмі Techstars, оцінює керуючий директор програми, до якої вони подали заявку, а також скринінговий комітет, що складається з різних членів нетворку Techstars.

За допомогою Techstars Worldwide Entrepreneur Network, учасники програм можуть спілкуватися з іншими підприємцями, експертами, наставниками, випускниками, інвесторами, лідерами спільнот та корпоративними партнерами, які допомагають їх компаніям зростати. Портфель акселератора Techstars включає більше 1000 компаній з ринковою капіталізацією 8,1 млрд доларів.

Під час цієї сесії ви зможете дізнатися, як увійти до 1% стартапів, що відбирає Techstars, на що звертають увагу представники Techstars, як вони допомагають стартапам, в чому особливість їхньої акселераційної програми, та чому ви маєте прагнути потрапити саме до них.


Запрошуємо до участі