Talk ENG

Rapid Validation: Idea, Market, and Customers

Як засновник, ви можете слідувати своєму баченню. Але як бізнесмен, вам потрібно створювати ті продукти, які люди хочуть купувати.

Валідація вашої бізнес-ідеї допоможе вам визначити, чи ваше бачення буде успішним на цільовому ринку в реальному світі. Саме за допомогою валідації ви можете довести потреби ринку та готовність цільової аудиторії платити.

Ті засновники, які вважають за краще пропустити процес і не уточнюють, чи хочуть їх потенційні клієнти купити товар, зазнають невдачі. Відсутність зв’язку з реальними людьми зробить ваш стартап грошовою ямою без можливості як успішних продажів, так і маркетингу.

Процес валідації не є легким, а особливо, коли ваш час обмежений, як наприклад під час хакатону. Оскільки переможці ReBootcamp матимуть змогу взяти участь у All Startup Week — хакатоні, що організовує Demium як можливість потрапити до їх інкубаційної програми, для них буде вкрай важливо вміти валідувати ідею, ринок та клієнтів за лічені дні. Тому під час цієї сесії спікер розкаже, що таке валідація ідеї/ринку/клієнта, які є способи її проведення, та як саме це зробити в обмежених умовах. 

Why do so many founders build things no one wants?" he asked. "Because they begin by trying to think of startup ideas. That method is doubly dangerous: it doesn't merely yield few good ideas; it yields bad ideas that sound plausible enough to fool you into working on them.

— Paul Graham.

Запрошуємо до участі