Talk

Y-Combinator

Several of our best investments have come from Y Combinator. Y Combinator is the best program for creating top-end entrepreneurs that have ever existed.

— Marc Andreessen, General Partner, Andreessen Horowitz.

Про YCombinator як один з найвідоміших світових бізнес-інкубаторів чули майже всі. Y Combinator допомагає розвивати стартапи, інвестує в них та надає потужний нетворк у світовій стартап-спільноті. З 2005 року YC проінвестував у більш ніж 3 тисячі стартапів та об'єднав у комюніті більше 6 тисяч фаундерів. Сумарна оцінка проінвестованих компаній складає більше 300 мільярдів доларів США. Деякі з компаній, що отримали інвестиції від YC: AirBnB, Dropbox, GitLab, Twitch, Zapier, People.ai та ін.

At YC, we were challenged to do things that don't scale — to start with the perfect experience for one person, then work backwards and scale it to 100 people who love us. This was the best piece of advice we've ever received.

— Brian Chesky, Founder, Airbnb (YC W09).

Ми вирішили запросити представника YCombinator для того, щоб з перших вуст детальніше дізнатися про те, як саме YC відбирає стартапи, та що відбувається під час інкубаційної програми. На цій зустрічі Outreach Manager YCombinator Таманна Хемані розповість про те, як YC може допомогти вашій компанії, чому вам слід подавати заявку у YC, а також про основні міфи, що існують навколо стартапів. Вона також поділиться чек-листом того, що ви повинні робити, якщо хочете відкрити власну компанію.

Запрошуємо до участі