Frequently Asked Questions

Реєстрація

У мене ще немає команди. Я можу зареєструватися?

Так. Учасники можуть брати участь заздалегідь сформованою командою чи індивідуально.

Який максимум учасників від одного стартапу?

Ми не обмежуємо команди.

Як взяти участь оффлайн?

При реєстрації, вкажіть що маєте бажання приєднатися оффлайн на відкриття та панельні дискусії. Дочекайтеся підтвердження від організаторів.
Після підтвердження у e-mail, чекатимемо учасників на локації ReBootcamp — у Unit city. Організатори подбали про зручне місце для подальшої онлайн участі після завершення панельних дискусій.

Програма

Що за окремий Tech track?

Україна відома як країна технічних талантів.
Багато талановитих технічних спеціалістів вже працюють над своїм стартапом чи планують запускати його найближчим часом. Також частина бачить себе у ролі технічного фаундера чи/та СТО стартапу.
Саме тому ми організували окремий трек для технічних спеціалістів.

Всі виступи будуть англійською?

Виступи буде проведено українською, російською та англійською мовами в залежності від мови, якою спілкується спікер. У програмі вказана мова виступу.

Чи буде запис?

Так, всі воркшопи та лекції транслюватимуться на офіційних сторінках організаторів. Ми радимо брати участь у живих трансляціях. Для тих, хто планує змагатися за призовий фонд $10 000, участь у живих трансляціях обов'язкова.

Це лише теорія?

Не зовсім.

Програма ReBootcamp — схожа на повний покроковий путівник по розробці стартапу. Учасники отримають всю необхідну теорію для роботи зі стартапом.

Але ж, погодьтесь, навіщо потрібна теорія, якщо не застосувати її на практиці? Саме тому логічним продовженням стане чотири дні інтенсивної практики — хакатон All Startup Week з головним призом у $ 10 000.

Також ми включили практичну складову у дводенний ReBootcamp: практичне завдання після лекції «‎Lean / Business Model Canvases». Саме за результатами цього практичного завдання буде відібрано учасників All Startup Week.

Призи

Які призи?

Переможці ReBootcamp отримають призи від призових партнерів ReBootcamp. Також переможці запрошуються до участі в All Startup Week, для змагання за головний приз у розмірі $ 10 000.

Як отримати приз?

Учасники отримають практичне завдання після лекції «‎Lean / Business Model Canvases».

Призові партнери оберуть переможців після ознайомлення з їхніми Business Model Canvases.

Саме за результатами цього практичного завдання буде відібрано учасників All Startup Week. Виграти грошовий приз можна під час All Startup Week, показавши гарний практичний результат: на практиці реалізувати інструменти, з якими учасники ознайомляться під час ReBootcamp.

Для ЗМІ

У кого я можу взяти коментар?

Ви можете взяти коментар у спікерів чи організаторів. Напишіть нам та ми радо допоможемо.

Як потрапити на подію?

Напишіть нам та ми радо запросимо вас.

Запрошуємо до участі