Speaker

Олександра Балкова

Investment Principal & Head of Portfolio @ Startup Wise Guys

Інвестиційний директор естонського акселератора Startup Wise Guys, що є одним з провідних інвесторів в регіонах Центральної, Східної та Північної Європи, який проводить акселерацію B2B-стартапів з 2012 року. В Україні Startup Wise Guys є одним з найактивніших інвесторів, який вже проінвестував понад 30 українських b2b-стартапів на early stage. Основні вертикалі - це SaaS, Fintech, Cyber ​​та Sustainability. Наразі портфоліо Startup Wise Guys нараховує 220 компаній з більш ніж 40 країн. Україна займає друге місце після Естонії за кількістю - 14,5% (32 стартапа). Також у портфоліо є 2 успішні екзити (Vitalfields, Естонія та StepShot, Україна).


Startup Wise Guys

Для Startup Wise Guys Україна - це одна зі стратегічно важливих країн з першого року існування. Ми допомагаємо розвивати екосистему у створенні міжнародних компаній. Українські команди вже мають допомогу у виході на ринок США завдяки багатьом програмам та фондам. Однак ринок Європи залишається в стороні, так як не завжди зрозуміло, як працювати з таким різностороннім ринком

— AIN.

Раніше Олександра управляла операційною діяльністю фонду WannaBiz в Україні, де відповідала за відносини з інвесторами, пошук та аналіз стартапів. Протягом останніх двох років вона успішно керувала 50 стартапами, що походять з понад 20 країн світу. Олександра вважає, що головною перевагою стартапу є швидкість реагування і можливість швидкої зміни вектора напрямку (півот), чого не може собі дозволити дорослий бізнес. 

Запрошуємо до участі