Speaker

Хав’єр Десантес

Regional Manager @ Demium

Має великий досвід у розвитку засобів масової інформації, міжнародній комунікації, керівництві командами та у сферах вирішення конфліктів. Керував командами до 37 осіб та проводив переговори з делегаціями різних країн. Володіє англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. 

Раніше працював у провідній європейській компанії міжміських бронювань, що пропонувала порівняння, резервування та придбання квитків для автобусів, поїздів та оренди автомобілів. 

Хав'єр має досвід у розвитку партнерських відносин та відносин з постачальниками, бренд-менеджменті, логістиці, прогнозуванні бюджету та аналізі технічного обладнання у багатьох компаніях.

Наразі працює в Demium, де курує регіональну програму інкубації в Мадриді, а до цього очолював інкубаційну програму Бенідорму.

Demium’s approach is fairly simple: identify cities that boast a lot of talent but lack a developed startup ecosystem, then recruit the brightest would-be entrepreneurs to join the programme. Demium doesn’t take founders with preconceived ideas, but pairs talented individuals together, who then develop a company from scratch. This process is informed by Demium’s “ideation committee”, which analyses trends and data to identify possible gaps in the market.

— sifted.eu.

Запрошуємо до участі