Speaker

Монте Девіс

СЕО @ Demium

Досвідчений виконавчий директор, радник та колишній підприємець, який пропрацював понад 25 років у галузях телекомунікацій та ІТ-послуг.


Монте Девіс має неабиякий досвід у сфері розробки та впровадження бізнес-стратегії, проектування та трансформації організації, корпоративних транзакцій, а також інтеграції після злиття компаній. 

Він є також серійним підприємцем. Серед інших, заснував Prism Consulting та Atlas Information Technology. Prism Consulting — це консалтингова компанія з питань управління, яка обслуговує операційно-інтенсивні підприємства або їх акціонерів. Фірма працює зі своїми клієнтами над розробкою стратегій зростання та/або суттєвим поліпшенням їх операційних показників. Серед клієнтів було вище керівництво багатьох компаній Fortune 500.

Монте був керуючим директором у організації Endeavour, що орієнтована на допомогу підприємцям на ринках, які розвиваються, надаючи їм доступ до вищих керівників у США, які надають стратегічні поради та допомагають їм отримати доступ до венчурного капіталу та потенційних стратегічних партнерів як на їхніх місцевих, так і на більш розвинених ринках.

Продовжуючи роботу з підприємцями, Монте наразі є CEO у провідному європейському інкубаторі та акселераторі Demium, де очолює перехід компанії від сервісної моделі до інвестиційної моделі на основі нещодавнього закриття її першого фонду.

Demium Startups.

Demium Startups operates as an international startup builder. It invests in entrepreneurial talent to help them create companies that will shape the future. At Demium it creates startups from scratch. That means they work with budding entrepreneurs before they've even uttered an idea, let alone launched one. From day one the firm helps those bold individuals, who are willing to put their all into building their own enterprise, find a co-founder, develop an idea into a verified business model, and secure seed investment.

— Crunchbase.

Запрошуємо до участі