Speaker

Сергій Довгополий

CTO & CRO @ Delfast Inc.

Сергій більше 10 років працює в галузі ІТ, у технологічному бізнесі з 2006 року, в 2008 заробив свій перший мільйон, а з 2012 займається підтримкою підприємництва та інвестиціями в стартапи. Засновник декількох digital компаній, партнер інвестиційної компанії InVenture Investment Group. Бізнес-консультант, ментор, лектор, євангеліст альтернативної освіти. 

Також Сергій є СТО та CRO (Chief Revenue Officer) у стартапі з виробництва електробайків Delfast, що зібрав на Kickstarter $165 000. 2019 року обсяг продажів їх електробайків склав $552 000, а 2020 року – понад $2 млн.

Delfast

Delfast is a young and ambitious company that began its business operations as a unique service for delivering goods for only 1 hour in Kyiv city and using Chinese electric bicycles in 2014. The next stage was the production of electric bicycles in China under its own brand in accordance with the acquired experience and developed unique technologies. Today, the company has more than 7000 pre-orders around the world and is going to start industrial production of electric bikes in Ukraine with record rates, both in speed and duration of the trip on one charge.

— InVenture.

У 2016 р. запустив та фінансує власний бізнес-акселератор FeelGoodLabs, через який пройшло 32 проекти. Це сервісна організація, що займається підтримкою стартап-проектів на ранніх етапах, від перевірки ідеї до її комерціалізації.

Місією є допомагати талановитим молодим людям перетворити свою ідею на успішний бізнес та заробляти на цьому гроші. У акселераторі навчають підприємництву, знайомлять з експертами, залучають фінансування і допомагають отримати перших клієнтів та партнерів. 

Запрошуємо до участі