Speaker

Дон Хетч

Global Head of Programs @ Demium

Наразі Дон є Головою інкубаційних програм Demium в Центральній та Східній Європі. Протягом перших 4 місяців роботи в Demium він успішно перебудував процес автономних операцій серед 28 менеджерів з 9 офісів у 7 європейських країнах та віце-президентів з маркетингу, технологій, бізнес-аналітики, юридичних питань та портфоліо.

Demium Startups.

Demium Startups operates as an international startup builder. It invests in entrepreneurial talent to help them create companies that will shape the future. At Demium it creates startups from scratch. That means they work with budding entrepreneurs before they've even uttered an idea, let alone launched one. From day one the firm helps those bold individuals, who are willing to put their all into building their own enterprise, find a co-founder, develop an idea into a verified business model, and secure seed investment.

— Crunchbase.

Дон успішно розробляв стратегію стартапу електронної комерції, був консультантом з інвестицій на суму понад 15 мільярдів доларів, керівником багатомільйонних проектів, а також має досвід успішного розвитку компанії під час двох рецесій. Він розробляв та впроваджував стратегії розвитку бізнесу у впізнаваний бренд, формував партнерства, був лідером команди професіоналів з різних сфер, а також менеджерив таланти для команд, партнерів та волонтерів. Керував P&L в декількох компаніях, а також займав керуючі посади та був фаундером.

Дон Хетч є випускником University of Phoenix, де вивчав бізнес-менеджмент, а також закінчив MBA в ESADE Business and Law school та пройшов Program of Negotiation від Saїd business school. Також здобув серифікати Lean та Agile.

Запрошуємо до участі