Speaker

Сергій Калінчук

Local Leader @ Founders Institute Ukraine

Founder Institute (FI.co) — це найбільший у світі pre-seed стартап-акселератор.

У цій програмі підприємці та команди на ранніх етапах розбудовують свій бізнес поряд із критично важливою мережею підтримки експертів, які діляться власним успіхом, а також шляхом структурованого та складного процесу побудови бізнесу, який допоміг випускникам зібрати понад 950 мільйонів доларів. Керівники одних з найуспішніших у світі стартапів використовували Founder Institute для залучення фінансування, залучення інвестицій, створення команди та продукту, переходу від працівника до підприємця тощо. 

Founder Institute базується у Кремнієвій долині, має відділи у 200 містах та 90 країнах, а нещодавно відкрився і в Україні, де Сергій виконує роль Local Leader.

Сергій також є співголовою Startup Acceleration Committee Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA). UVCA було створено з метою поширення інформації про досягнення та можливості України та підтримки інвесторів у всіх аспектах, від надання достовірної інформації до встановлення міжнародних зв’язків на галузевому та урядовому рівнях. Startup Acceleration Committee координує та сприяє діяльності членів UVCA в область інкубації та акселерації стартап-проектів на різних етапах.

Крім того, Сергій є Senior Software Engineer в Hokodo, компанії, яка спрощує сучасний спосіб надання торгових кредитів своїм клієнтам.

Запрошуємо до участі