Speaker

Павло Карташов

CEO @ USF

Павло Карташов — директор Українського фонду стартапів (USF). USF є державним фондом, створеним в 2019 році за ініціативи Кабінету Міністрів України з метою розвитку української стартап екосистеми.

За 1,5 роки роботи Фонд під керівництвом Павла Карташова став найбільшим ангельським інвестором в Україні, профінансувавши більше 200 стартапів на суму більше 5 млн доларів США. Фонд здобув репутацію як ecosystem builder, вивівши тему інноваційного підприємництва на національний рівень, здобувши перемогу у номінації Impact of the Year всеукраїнського конкурсу Ukrainian IT Awards 2020.

Український фонд стартапів.

Ринок стартапів розвивається дуже активно. За цією сферою майбутнє. Ми активно залучаємо партнерів, які готові співпрацювати. Серед них також є і венчурні фонди. Наші стартапи, які не отримали грант, мають шанс отримати фінансування від наших партнерів. Ми розглядаємо нашу діяльність не лише як грантову, а хочемо створити систему, яка надаватиме стартапам максимальні можливості. Тобто не тільки грантові кошти, а також пошук інвесторів та менторство.

— з інтерв’ю minfin.com.ua

Запрошуємо до участі