Speaker

Володимир Ковальов

Chief Architect & CTO @ Paymentwall, Inc.

Володимир очолює технічну та продуктову команди Paymentwall.

До запуску Paymentwall Володимир був Director of Engineering OutCubator, віртуального інкубатора, який запускав інноваційні стартапи, такі як Adperk.com (стимульована відеорекламна платформа), MiNeeds (сервісний маркетплейс), Rofo.com (пошукова система офісних приміщень), а також Zurna.com (соціальна мережа Туреччини №2). До цього він працював у Incom Building ERP solutions.

Paymentwall - провідна глобальна платіжна платформа, яка дозволяє 5 мільярдам користувачів здійснювати платежі, використовуючи не тільки кредитні картки, але й місцеві варіанти оплати по всьому світу. Платформа вирішує проблеми з оплатою великих компаній за допомогою технологій і надає можливість оплати кінцевим споживачам у всьому світі.

Я — перфекціоніст, і мені спочатку було складно побороти в собі бажання «зробити все ідеально». Згодом прийшло усвідомлення того, що краще запустити продукт раніше і отримати зворотній зв'язок від користувачів, ніж намагатися довести його до досконалості, не показуючи аудиторії. В процесі роботи мені довелося також займатися питаннями підбору співробітників. У нас багатонаціональна компанія, тому дуже важливо знайти людей, які мислять глобально, навчити їх і впровадити в процес створення продукту.

— з інтерв’ю imena.ua.

Запрошуємо до участі