Speaker

Дмитро Кудінов

CEO @ inseed.marketing

Більше 10 років досвіду в діджитал маркетингу. Працював Strategy & Media Director на стороні агентства і CMO на стороні клієнта. У портфоліо — більше 100 реалізованих проектів для локальних і міжнародних брендів, серед яких Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, «Планета кіно» та багато інших (8 нагород EFFIE Awards).

Лектор освітніх проектів EBRD і EBA в Україні. Куратор курсу "Digital Marketing" в КАМА, автор курсу "Медійна стратегія в діджіталі" в Projector.

inseed.marketing — це маркетингово-інвестиційна компанія, що допомагає бізнесам будувати маркетингові стратегії та реалізовувати тактичні плани для збільшення прибутку та довгострокового зростання бренду, а також інвестує в нові бізнеси і стартапи. inseed.marketing інвестує ресурс маркетингової команди та експертизу в стратегічному маркетингу, фактично стаючи маркетинговим відділом бізнесу або стартапу. Таке партнерство може бути цікавим стартапам з потужною технічною експертизою, але яким не вистачає експертизи в маркетингу, так само як і діючим успішним бізнесам, які хочуть переглянути свою стратегію та операційну діяльність в маркетингу. 

Сучасний маркетолог має знати, що відбувається у світі. Йдеться не лише про його професію, а й світ загалом. Тому крім класичного набору маркетингової літератури, варто також постійно стежити за тим, що з’являється в інтернеті. Я надаю перевагу BBC, DW, HBR. Серед локальних читаю AIN, Vector, theБабель. Раджу почитати «Як ростуть бренди. Про що не знають маркетологи» Байрона Шарпа. Автор виводить емпіричні правила й закони роботи маркетингу на основі «великих даних», зібраних за 10 років.

— з інтерв’ю Vector.

Запрошуємо до участі