Speaker

Анна Магіера

Senior Partner, Startups & Venture Business @ Finance PM

Старший партнер з напрямку “Стартапи та венчурний бізнес” в Finance PM. Анна має понад 15 років досвіду роботи в корпоративному, венчурному та стартап-бізнесі, а також добрі партнерські стосунки в розгалуженій мережі компаній та інвесторів в регіоні ЦСЄ. У складі EY і PwC фокусувалася на напрямку консультування з питань підвищення ефективності. 

Анна є ментором в Seedstars, ReaktorX та членом ради директорів Startup Hub Poland. Як ментор та консультант успішно підтримала понад 150 стартапів. Анна входила до складу керівних команд венчурних фондів, фондів прямих інвестицій та фондів СVC. Координувала програму в GrowthUP Accelerator & Venture fund. 

When working daily, it is essential not to forget that entrepreneurs enter the field for the first time. It's a brave new world for them. The topic of sharing is caring is gaining momentum: if you have gone the path of entrepreneurship, do not become arrogant, but start sharing your valuable insights and experience with others. It works both ways - if you are a young entrepreneur, do not be afraid to reach out to experts and experienced people in your industry for advice.

— з інтерв’ю для financeprojectmanager.com.

Як фахівець забезпечила юридичну експертизу більше ніж 20 проєктам, координувала співпрацю фонду з венчурними фондами Кремнієвої долини та Європи. Керувала портфелем корпоративного венчурного фонду – інвестувала понад 2 млн євро та запустила 4 стартапи у сфері мобільності в регіоні ЦСЄ. Протягом останніх семи років співпрацювала зі стартапами в сфері SaaS, AI/ML, AR/VR, електронної комерції, EdTech, FinTech, FoodTech, InsurTech, HRTech, Mobile, PropTech, SportsTech, Mobility та інших.

Запрошуємо до участі