Speaker

Мартін Ольжик

Managing director @ Techstars

За останні 10 років Мартін заснував чотири компанії та виконував обов’язки їх CEO, CFO та COO.

Він залучив багаторазові раунди венчурного капіталу, співпрацюючи з десятками технологічних компаній у ролі банкіра M&A. Консультував компанії щодо залучення мільйонів доларів та продажу бізнесу по всьому світу, будучи бізнес-ангелом, наставником та радником стартапів та кількох акселераторів.

Перш ніж розпочати власну підприємницьку кар’єру, він працював і вчився у успішних і талановитих підприємців з різних країн. Має досвід роботи з компаніями на ранніх стадіях та з більш зрілими компаніями. Наразі Мартін також інвестує у компанії Smart Mobility. Він є одним із засновників, фінансовим директором/головним операційним директором компанії Cunesoft (придбаної Phlexglobal); засновником GeeXstar, першого в Азії бутика інвестиційних банків, орієнтованих на технологічний сектор; засновником Clappifieds.de, маркетплейсу для продуктів Apple; наставником у TechGrind, першому технологічному інкубаторі Таїланду, який інвестує у перспективні стартапи; засновником HonMed, мережі незалежних лікарів швидкої допомоги в Німеччині та засновником простору CoWorking.

As we invest in the early stages, the teams’ credentials have the highest priority. A coachable, fast-executing, and complementary team with leadership abilities is more important than product features. In addition, the target market size and growth projections are important to us. Furthermore, I personally like to see an ambitious but realistic sales and execution plan, a sustainable competitive advantage, and at least a path to revenues.

Запрошуємо до участі